Обчислити об'єм водню,який виділиться під час взаемодіі з водою калію масою речовини 7,8г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ханская Альбина.

Ответ:

4,48

Объяснение:

2K+H2O=K20 + H2

K m=7,8 г H2 V = x л

Km = 39 г H2 V= 22,4л

х = (7,8 * 22,4)/39 = 4,48 л

Надеюсь правильно)))