Напишіть рівняння реакцій,за допомогою яких можна зробити перетворення:

1)Mg--->MgO--->MgCl2--->Mg(OH)2--->Mg3(PO4)2 2)SO2--->K2SO3--->KCl-->AgCl

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Оксана.

Ответ:

2Mg+O2=2MgO

MgO+2HCL=MgCl2+H2O

2MgCL+2H2O=Mg(OH)2+2HCL

3Mg(OH)2+H3PO4=Mg3(PO4)2+6H2O

SO2+K2O=K2SO3

K2SO3+2HCL=2KCL+H2SO3

KCL+AgNO3=AgCL+KNO3