Обчисліть масу оцтової кислоти, яка вступила в реакцію з магнієм, при цьому утворилась сіль масою

240 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

Ответ: 202,8г

Объяснение:

2CH³COOH + Mg = (CH3COO)*2 Mg +H2

Mr(CH3COO)*2 Mg) = 142

Складаємо пропорцію

Х/120 = 240/142

Х= (240*120)/142= 202,8 г