Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення. Mg ->

MgO2->Mg(NO3)2->Mg(OH)2->MgCl2

Ответы на вопрос

Отвечает Самохина Мария.

Ответ:

1) 2Mg + O2 = 2MgO

2) MgO + N2O5 = Mg(NO3)2

3) Mg(NO3)2 + 2KOH = Mg(OH)2 +2KNO3

4) Mg(OH)2 + 2 HCl = MgCl2 + 2 H2O