1. Обчисліть маси солі та води, що містяться в розчині масоо 15 г, з масовото часткою розчиненої

речовини6 %​

Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 15 г

W(в-ва) = 6%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) =W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 6 * 15 / 100% =0,9 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 15 - 0,9 =14,1 г