Експерементально здійснить такі перетворення Б. Натрій карбонат - > натрій сульфат -

>натрій хлорид В. Купрум(ІІ)сульфат - >Купрум(ІІ)гідроксид - >Купрум(ІІ)хлорид ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ергазыулы Дима.

Na2CO3+H2SO4=Na2SO4+CO2+H2O. Na2SO4+BaCl2+BaSO4+2NaCl

CuSO4+2NaOH=Cu(OH)2+Na2SO4. Cu(OH)2+2NaCl=CuCl2+2NaOH