ЛАНЦЮГИ ПЕРЕТВОРЕНЬ Натрій ----- натрій оксид -----натрій гідроксидСірка ---- сульфур (IV) оксид

----- сультфітна кислота ! (Із сульфур (IV) оксиду отримати сульфур (VІ) оксид) сульфур (VІ) оксид ---- сульфатна кислота​

Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.

Ответ:

1)Na2O2 + 2Na = 2Na2O

Na2O + H2O = 2NaOH

2)S + O2 = SO2

SO2 + H2O = H2SO3

3)2SO2 + O2 = 2SO3

4)SO3 + H2O = H2SO4