Здійснити перетворення(в правильному порядку): Карбон (IV) оксид, натрій карбонат, магній

карбонат, натрій гідроксид

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Иван.

Ответ:

CO2+Na2O=Na2CO3

Na2CO3+MgCl2=MgCO3+2NaCl

MgCO3 + NaOH = Mg(OH)2 + Na2CO3

Na2CO3+Mg(OH)2=NaOH+MgCO3