Який об'єм води необхідно добути до 150 г 8% розчину щоб добути три відсотки розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Даша.

Ответ:

m(p.p.) = 150 г*0.08=12 г

m(pозчину) = 12 г/0,03 = 400 г

m(H2O) = 400 г- 150 г = 250 г

Відповідь: 250 г

Объяснение: