Срочно!!!!Яка маса солі і води необхідно для приготування розчину масою 250г з масовою часткою солі

10%​

Ответы на вопрос

Отвечает Амирасланов Равил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 250 г

W(в-ва) = 10%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 250 * 10 / 100% = 25 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 250 - 25 = 225 г