Порахуйте масу натрій олеату кількістю речовини 0,25 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Эберляин Бодя.

Відповідь: 76 г

Пояснення:

Рахуємо по формулі n(моль)=m(маса)/М(молярну масу)

Нам потрібно знайти масу : m=M*n ; m=304(молярна маса натрій олеату)*0.25=76г