Яку масу солі і води необхідно взяти для приготування 50 г 0,5% розчину​


Ответы на вопрос

Отвечает Киричек Андрей.

Ответ:

Дано:

m(розч)-50г

w-0,5

знайти:

m(солі)-?

m(H2O)-?

Розв'язування:

m(р,р)=0,5×50= 25г

m(H2O)-50-25=25г