Скільки г солі і води треба взяти для приготування 600 20% розчину солі? 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 600 г

W(в-ва) = 20%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 600 * 20 / 100% = 120 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 600 - 120 = 480 г