Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: SO 2 →SO 3 →H 2 SО

4 →BaSO 4

Ответы на вопрос

Отвечает Карнаухова Анастасия.

2SO2+O2=2SO3

SO3+H2O=H2SO4

H2SO4+BaCl2=BaSO4+2HCl