ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА! В реакцію з Н3РO4 кислотою вступило 40 г натрій гідроксиду. Обчисліть

масу утвореної солі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерохин Вадим.

m(NaOH)=40 г

m(солі)=?

  40г                              x

3NaOH + H3PO4 = Na3PO4 + H2O

M=40                         M=164

n=3                             n=1

m=120                        m=164

\frac{40}{120}=\frac{x}{164}

x=54.(6)7

Ответ: ~54.7 г