У процесі фотосинтезу добули кисень, який може окиснити магній масою 120г.Яка масу глюкози

утворилася при фотосинтезі?

Ответы на вопрос

Отвечает Иваночко Ваня.

Ответ:

m(C6H12O6) = 149.94г

Объяснение:

Дано:

m(Mg) = 120г

Найти:

m(C6H12O6)

Уравнение оксиления Магния:

Mg + O2 = MgO2

Из этого находим к-ство Магния:  n(Mg)=m / M= 120г / 24г/моль = 5моль

Находим к-ство О2:  5моль/1моль = Х / 1моль;   х = 5 моль

Уравнения фотосинтеза:

6СО2 + 6H2O = C6H12O6 + 6O2

Находим к-ство C6H12O6:  Хмоль / 1моль = 5моль / 6моль; Х = 0.833моль.

M(C6H12O6) = 180г/моль

m(C6H12O6) = n(C6H12O6) * M(C6H12O6) = 0.833моль * 180г/моль = 149.94г