Визначити масову частку речовини , масу води , якщо m( розчину)=120г, m(речовини)=10г. аж помогите

срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.

Ответ:

8.33% або 8% з округленням маса води 112 мл

Объяснение:

Частка речовини по формулі разується

W =10/120*100%=8.33%

Вода маса=120-8=112 г або мл