До 200 г розчину нітратної кислоти з її масовою часткою 60 % додали 120 мл води. Обчисліть масову

часткукислоти в добутому розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Елизавета.

Ответ:

масса кислоты = 200 × 0,6 = 120 г

масса полученного раствора = 200 + 120 = 320 г

массовая доля кислоты в полученном растворе = 120 / 320 = 0,375 или 37,5%