1. Визначити масу H2SO4 яка утворюється при взаємодії H2O кількість речовини 4 моль з SO3. 2.

Визначити масу солі яка утворюється якщо на MgO m=4г подіяти H2SO4.

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Степан.

Ответ:

1) 392г

2) 12г

Объяснение:


Отвечает Фараонов Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

                                 4 моль       Х г

1)    SO3         +         H2O    =    H2SO4

                            n=1 моль         n=1 моль

                                                   М=98 г/моль

                                                   m=98 г

4 моль  Н2О   -   Х г   H2SO4

1 моль  Н2О    -   98 г  H2SO4

m(H2SO4) = 4 * 98 / 1 =392 г

          4 г                                      Х г

2)     MgO     +     H2SO4    =    MgSO4    +   H2O

      n=1 моль                             n=1 моль

    М=40 г/моль                       М=120 г/моль

    m=40 г                                  m=120 г

4 г   MgO      -    Х г   MgSO4

40 г  MgO     -   120 г  MgSO4

m(MgSO4) = 4 * 120 / 40 = 12 г