Хімія) Даю 20 балов ,,Обчислити об‘єм води,який треба долити до 12г солі щоб,отримати розчин з

w(p.p) 5%​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 12 г

W(в-ва) = 5%

Найти

V(р-ля)

m(р-ра) = m(в-ва) * 100% / W(в-ва) = 12 *100% / 5% =240 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 240 - 12 = 228 г = 228 мл

Отвечает Сединкина Элина.
Дано
m(в-ва)=12г
W(в-ва)=5%
V(p-ля)