Обчисліть масову частку соди у розчині, що містить 25 грам соди і 350 грам води.


Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 25 г

m(р-ля) = 350 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 25 г + 350 г = 375 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 25 / 375  *100% =6,7%