M(розч.)=80г w%(соди)=5%+m(соди)=15гw%(cоди)=?​Допоможіть, будь ласка, розв'язати задачу


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Елена.

Ответ:

20%

Объяснение:

Дано:

m(розчину) - 5%

m(розчину) - 5%+m (соди) 15г

m(розчину) - 5%+m (соди) 15гw% (соди) -?

Розв'язання

1)

Форумула: m1=w×m (розчину) :100%

5%×80%:100%=4%

2)

4+15=19-нова маса розчину

3)80+15×100%=20%

Відповідь: w% соди дорівнює 20%