ДАМ 40Б 8. до 300 г 60% розчину соди додали ще 50 г соди. Визначте масову частку соди в

утвореному розчині. (1,5 6)​

Ответы на вопрос

Отвечает Спирин Павел.

Ответ:

Приблизно 65.7%

Объяснение:

Спочатку у 300 г розчину міститься 60% соди, тобто 0,6 * 300 = 180 г соди.

Після додавання ще 50 г соди, загальна кількість соди становить 180 + 50 = 230 г.

Загальна маса розчину тепер становить 300 + 50 = 350 г.

Тому масова частка соди в утвореному розчині дорівнює (230/350) * 100% = 65.7% (округлюючи до першого десятка).