До 500 г 20% розчину цукру додали 250 води. Яка масова частка цукру (%) в добутому розчині? 15

баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Иван.

Ответ:

13,3%

Объяснение:

m(вещества)=20/100×500=100 г

500+250=750 г

w(вещества)=100/750=0,13,3 (13,3%)