Скільки грамів калій гідроксиду потрібно для нейтралізації 58 г сульфатної кислоти


Ответы на вопрос

Отвечает Жумабаев Амир.

Ответ:

58г х г

H2SO4+2KOH=K2SO4 +2H2O х=58*112/98=66,3 г

98г 112г

Ответ: 66,3 грамм