Перетвори схеми можливих для нерозчинних основ реакцій в рівняння та обчисли кількість речовини

твердих продуктів реакції:а) Cu(OH)2 + H2S -б) Cu(OH)2 + NaOH -в) Cu(OH)2 -г) Cu(OH)2 + KCI -​

Ответы на вопрос

Отвечает Горобец Полина.

Ответ:

1)Hg+S=HgS 2)CuSO4+Fe=FeSO4+Cu 3)Cr2O3+3AI=2Cr+AI2O3 4)LiON+HCI=LiCI+H2O