Запишіть формули катіонів і аніонів, які містяться в кожній із таких сполук: К20, Ba(OH)2, MgS,

Ca3(PO4)2, Cr(NO3)3.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Вика.

Ответ:

Ba(OH)2 = Ba(2+) + 2OH(-)

MgS = Mg(2+) + S(2-)

Ca3(PO4)2 = Ca(2+) + PO4(3-)

Cr(NO3)3 = Cr(3+) + NO3(-)