Скільки г солі необхідно, щоб приготувати 45 % розчин масою 150 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Тукташева Арина.

Ответ:

82,5 грамм.

Объяснение:

m Розчин = 150(г.)

W Речовина = 45%= 0,45

m Речовина = ?

m H2O = ?

Решение:

m Речовина= W Речовина× m Розчин

m Речовина = 0,45 ×150=67.5 (г.)

m H2O = m Розчин - m Речовина

m H2O = 150 - 67.5 = 82,5 (г.)

Отвечает Зарицкая Анастасия.

Ответ:

67, 5 г

Объяснение: