Складіть рівняння реакцій : 1 Горіння бутину 2 Розклад декану 3 Гідрування гептену 4 Заміщення

натрієм пропанолу 5 Окиснення пентаналю 6 Нейтралізації гексанової кислоти натрій гідроксидом 7 Гідролізу етилбутаноату 8 Гідролізу крохмалю 9 Спиртового бродіння глюкози 10 Хлорування пентану 11 Горіння метанолу.

Ответы на вопрос

Отвечает Васьков Иван.

Ответ:

1. 2C4H6+ 11O2→ 8CO2 + 6H2O

2. 2C10H22 → 2C3H8 + 7C2H4

3. H2C=CH(CH2)4CH3+H2 → H3C(CH2)5CH3

4. 2C3H7OH+2Na=2C3H7ONa+H2

5. С4Н9СОН + [O] = C4H9COOH

6. СH3(CH2)4СООН+NaOH=СH3(CH2)4СООNa+H2O

7. С3Н7СООС2Н5+H2O=C3H7COOH+C2H5OH

8. (C6H10O5)n + nH2O→ nC6H12O6

9. С6Н12О6=2С2Н5ОН+2СО2

10.  С5Н12 + Cl2 = C5H11Cl + HCl

11. 2СН3ОН+3О2=2СО2+4H2O