ХИМИЯ ОСАДОК СРОЧНО Купрум (|||) оксид масою 16г взаємодіє із сульфатною кислотою. Маса утвореної

середньої солі становить 30,4г. Обчисліть і запишіть вихід (%) солі

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмин Тёма.

Объяснение:

0,09моль х=0,09моль

Cu2O3+3H2SO4= Cu2(SO4)3+3H2O

n(Cu2O3)=m/M= 16моль:176г/моль=0,09моль

m(теоретич)=(Cu2(SO4)3)= 0,09моль*416г/моль=37,44г

выход= m(практ)/m(теоретич)*100%

=30,4/37,44*100%=81,19%

Ответ:81,19%