У 176 г води розчинили 24г Калій хлориду. Обчислити масову частку солі в розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермачков Петр.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 24 г

m(р-ля) = 176 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 24 г + 176 г = 200 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 24 / 200  *100% =12%