У Воді 250мл розчинили 75 г гліцерину.Обчисліть масову частку гліцерину в добутому розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Северинова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(р-ля) = 250 мл = 250 г

m(в-ва) = 75 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 75 + 250 = 325 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 75 / 325  *100% = 23%