Знайти масу солі що утворилась при взаємодії цинку масою 26г з ортофосфатною кислотою​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова София.

Объяснение:

ZnO+2HCl=ZnCl₂+H₂O200*0,073=14,6 г кислотыn(HCl)=m/M=14,6/36,5=0,4 мольn(ZnCl₂)=0,2 мольm(ZnCl₂)=0,2*136=27,2 г