Обчисліть об’єм вуглекислого газу, що утвориться при горінні 25 л бутену.


Ответы на вопрос

Отвечает Финапетов Максим.

Ответ: 100 л

Дано:

V(C4H8) = 25 л

V(CO2)-?

Объяснение:

Cкладаємо РХР:

С4Н8 + 6О2 = 4СО2 + 4Н2О

З РХР бачимо, що V(CO2)=4V(C4H8)

V(CO2) = 4*25 л = 100 л

Відповідь: 100 л