Обчисліть масу глюкози, на повне окиснення якої витрачено 11.2 л кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Влад.

Ответ:

15г

Объяснение:

C6H12O6 + 6O2 → 6CO2 + 6H2O

n(O2) = 11.2/22.4 = 0.5 моль

n(C6H12O6) = n(O2)/6

m(C6H12O6) = (0.5 x 180)/6 =  15г