Сторони паралелограма 10 см і 16 см Знайдіть його площу якщо кут між висотами 30°. Срочно!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.

Ответ:

Висота =10\2= 5(см)- катет, що лежить навпроти кута 30° дорівнює половині гіпотенузи

S=16*5=80(см2)