70. Відносна густина газу за воднем 22. Визначте об'єм (н.у.), який займає цей газ масою 88 г.А)

44,8 л, Б) 22,4 л, B) 11,2 л; Г) распишыте плиз​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Ивана.

Ответ:

44,8л

Объяснение:

М газа = D× М (Н2) = 22×2 = 44г/моль

n газа = m/M = 88/44 = 2моль

1 моль газа при н.у. занимает объем 22,4л.

V газа = 2 моль × 22,4 = 44,8л