Приготувати 200 г розчину солі із масовою часткою речовини 0,15. С дано и т д


Ответы на вопрос

Отвечает Безкурский Богдан.

Ответ:

Дано:

m(р-ну солі) = 200 г

ω(солі) = 0,15

m(солі)-?

m(H2O)-?

Объяснение:

m(солі) = m(р-ну солі)×ω(солі) = 200 г*0,15 = 30 г

m(H2O) = m(р-ну солі) - m(солі) = 200 г - 30 г = 170 г

Відповідь: Для приготуванні 200 г розчину солі із масовою часткою речовини 0,15 треба взяти 30 г солі та 170 г води.