3 яким з наведених речовин реагує вода? Записати рівняння можливих реакцій. Na20, CaCO3, CO2, КСІ,

Р205, Na, Ba, SO3, Li20, BаО, MgS04, Ca, HСІ, К?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанов Ернар.

Ответ:

1) H₂O+SO₃=H₂SO₄

2) H₂O+Li₂O=2LiOH

3) H₂O+BaO=Ba(OH)₂

4) H₂O+MgSO₄≠

5) 2H₂O+Ca=Ca(OH)₂+H₂

6) H₂O+HCl≠

7) 2H₂O+2K=2KOH+H₂