Яку масу води слід додати до 200 грам 30% щоб утворився розчин з масовою часткою 10%


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Саша.

Відповідь: 400 г

1.Шукаємо кількість речовини у початковому розчині:30/100= х/200

х= 60г

2.Шукаємо масу води яку необхідно додати:

10/100= 60/200+x

x=400г