Зазнач об'єм водню, який виділиться в результаті хімічної взаємодії 45,5 г цинку з розчином H2SO3.


Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Настя.

Ответ:Дано:

V(H2)=?

m(Zn)=45,5г

+H2SO3

Объяснение:

2Zn+H2SO3=H2↑+ZnSO3

n=m/M=45,5/30=15,1 моль

1,51моль/2моль =x моль/1моль =0,75 моль

V=Vm*n=0,75моль* 22,4 г/моль=16,8г