Визначте масу, число молекула кількість та кількість речовини в 11,2 л кисню О2 (н.у) а) 64 г,

12×10^23, 2мольб) 16 г, 3×10^23, 0,5 мольв) 32 г, 24×10^23 , 12 мольг) 1 г, 12×10^23, 2 моль ДАЮ 15 МОЛЬ!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ворош Ігор.

Ответ:

б)

Объяснение:

n(O2) = V(O2) / Vm = 11,2 л / 22,4 л/моль = 0,5 моль

m(O2) = n * M = 0.5 моль * 32 г/моль =16 г

N(O2) = Na * n = 6,02 *10²³ * 0,5 = 3*10²³ молекул