2. Написати реакції горіння речовин: метану, метанолу, оцтової кислоти.​


Ответы на вопрос

Отвечает Абросимова Ангелина.

Ответ:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

2CH3OH + 3O2 = 2CO2 + 4H2O

CH3COOH + 2O2 = 2CO2 + 2H2O

Отвечает Рогов Паша.
CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O
2CH3OH + 3O2 = 2CO2 + 4H2O
CH3COOH + 2O2 = 2CO2 + 2H2O