5 Складіть рівняння реакцій, що відповідають таким перетворенням :С---СН4— CO2---Na2CO3---CHCOONa​


Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенова Алёна.

I: C + 2H2 = CH4.

II: CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O.

III: CO2 + Na2O = Na2CO3.

IV: Na2CO3 + CH3COOH = CH3COONa + H2O + CO2.