Приготували 150г розчину, де масова частка цукру становить 25%. Визначити масу цукру і води в

розчині ​

Ответы на вопрос

Отвечает Капуши Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=150 г

ω(цукру)=25%

------------------------

m(цукру) -?

m(води) -?

Розв*язок:

Визначаємо масу цукру в розчині:

m(цукру)  = (ω(цукру) × m(р-ну) ) /100% = (25%×150г)/100%=37,5 г

Визначаємо масу води в розчині:

m(води) = m(р-ну) - m(цукру) = 150г - 37,5г =112,5 г

Відповідь: для приготування 150 г розчину необхідно 37,5 г цукру і 112,5 г води.