Написати усі рівняння реакції, що лежать в основі лабороторних способів добування Zn(OH)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Троян Юлия.

Ответ:

Na2[Zn(OH)4] + 2СО2 = Zn(OH)2 + 2NaНCO3

ZnCl2 + 2KOH(недост.) = Zn(OH)2↓+ 2KCl