1)Здійсніть перетворення: калій — калій гідроксид—калій сульфат—калій хлорид 2) Скільки грамів

осаду утвориться при взаємодії 3,175 г ферум (ІІ) хлориду з натрійгідроксидом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Башкирцев Данил.

Ответ:

Объяснение:

1) 2K + 2H2O = 2KOH + H2↑

2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O

K2SO4 + BaCl2 = BaSO4↓ + 2KCl

      3,175 г                                Х г

2)    FeCl2     +    2NaOH   =   Fe(OH)2    +   NaCl

    n=1 моль                             n=1 моль

М = 127 г/моль                     М =90 г/моль

m=127 г                                m=90 г

3,175 г  FeCl2   -   Х г   Fe(OH)2

   127 г  FeCl2  -   90 г  Fe(OH)2

  m(Fe(OH)2) = 3,175 * 90 / 127 =2,25 г

Отвечает Слепцов Виктор.

Ответ:

1)K--->KOH---->K2SO4----->KCI

1)2K+2H2O=2KOH+H2

2)2KOH+H2SO4=K2SO4+2H2O

3)K2SO4+BaCI2=2KCI+BaSO4

2)

Дано :

m(FeCI2)=3,175г

Найти:

m (Fe(OH)2 )-?

Решение:

Mr(FeCI2) )= 127 г/моль

Mr(Fe(OH)2) = 90 г/моль

  3,175г                   хг

 FeCI2+2NaOH=Fe(OH)2+2NaCI

1 моль                1 моль  

n= m/M     n(FeCI2 )= 3,175 г/127г/моль = 0,025 моль

n( Fe(OH)2)= n( FeCI2)= 0,025 моль  

m= n*M    m(Fe(OH)2 ) = 0,025  моль*90г/моль= 2,25г

Ответ:  2,25г

Объяснение: