Яку масу кухонної солі і води треба взяти, щоб добути: 20г 2 % розчину соди? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Девочкина Сашуля.

Ответ:

Дано:

m(розч)-20г

w-2%

-----------------------

Знайти:

m(солі)-?

m(H2O)-?

-----------------------

Розв'язок:

1)m(солі)-20×2/100=0,4г

2)m(H2O)=20-0,4=19,6г