УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ, ОЧЕНЬ НАДО визначити масу та об'єм водню, що утворюється при взаємодії хлоридної

кислоти масою 300г з магнієм​

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Ира.

Ответ:

Объяснение:

   300 г                                                  Х л

  2HCl      +       Mg    =     MgCl2    +    H2

n=2 моль                                            n=1 моль

М=36,5 г/моль                                  Vm=22,4 л/моль

m=73 г                                                V = 22,4 л

300 г   HCl   -   Х л  Н2

 73 г   HCl    -   22,4 л  Н2

V(H2) = 300 * 22,4 / 73 =92 л

n(H2) = V(H2) / Vm = 92 / 22,4 = 4 моль

m(H2) = n * M = 4 моль  * 2 г/моль = 8 г