Розв'язати задачу: У водіі масою 140 г розчинили 60 г калій нітрату. Яка масова частка солі у

розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 60 г

m(р-ля) = 140 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 60 + 140 = 200 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 60 / 200  *100% =30%